دانلود برنامه چیدن عکسها کنار هم PhotoGrid v6.89 build 68900004 اندروید

PhotoGrid

PhotoGrid Premium Video & Pic Collage Maker Photo Editor

برنامه های مختلفی برای ویرایش عکس موجود است اما همه ی آن ها کامل نیستند. برنامه PhotoGrid Video & Pic Collage Maker Photo Editor یک برنامه عالی جهت ویرایش تصاویر و انتشار در شبکه های اجتماعی است. این برنامه یک مجموعه ابزار کامل در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید تصاویر و عکس های خود را ویرایش کنید و جلوه های گرافیکی به آن اضافه کنید. امکان ساخت تصاویر متحرک Gif را نیز دارید و همچنین می توانید فیلم ها و ویدئو های خود را نیز انتخاب کرده و با هم ترکیب کنید و از افکت های مختلف برای روی آن ها استفاده نمایید.

PhotoGrid

PhotoGrid

ویرایش و ترکیب فیلم ها وتصاویر به بهترین نحو

به کمک این برنامه می توانید با بهره گیری از 300 مدل آماده تصاویر خود را در کنار هم بچینید و به زیبایی آن ها را طراحی نمایید. همچنین بخش آرایش تصاویر نیز برای شما مهیا شده است و می توانید با استفاده از ابزارهای مختلفی که در اختیار شما قرار می گیرد اقدام به زیباسازی تصاویر خود نمایید. بیش از 500 استیکر مختلف نیز برای شما آماده است تا بتوانید از آن ها روی تصاویر خود استفاده کنید. بیش از 60 فیلتر مختلف نیز برای استفاده روی تصاویر موجود است و می توانید آن ها را روی تصاویر خود پیاده کنید. امکان ساخت تصاویر اسلایدشو نیز با به کار گیری 50 عکس مختلف وجود دارد و می توانید فیلم های اسلایدشو خود را با استفاده با بهره گیری از امکانات این برنامه بسازید. و همچنین تا 4 ویدئو را با هم ترکیب کنید و در میان آن ها از تصاویر به تعداد 9 تا نیز بهره ببرید. همچنین برای ویرایش ویدئو ها می توانید از بیش از 300 طرح و بیش از 80 طرح پس زمینه و بیش از 10 حاشیه تصویر متفاوت استفاده نمایید. این برنامه به اینترنت هم نیاز دارد.

ویژگی های PhotoGrid

 • برنامه ی منتخب گوگل پلی در سال 2016
 • برنامه ی کاملا رایگان و بدون تبلیغات
 • برنامه ویرایش فیلم ها و ویدئو ها
 • دارای بیش از 300میلیون کاربر در سراسر دنیا
 • دارای بیش از 100 فیلتر گرافیکی برای تصاویر
 • نمایش محتویات جدید هر هفته
 • ساخت تصاویر و فیلم های جذاب
 • چیدن عکس کنار هم با افکت های زیاد
 • و امکانات دیگر

تغییرات نسخه جدید:

ارتقا برای لذت بردن از ویژگی های جدید و مواد خود را!

 1. نقاشی یک شاهکار؟ آبرنگ، مداد یا مداد در دست. شما خواهید دید چگونه ما یک هنرمند را میسازیم!
 2. با استفاده از ویژگی جدید Bokeh، یک عکس جدید را امتحان کنید تا عکس های خود را بصری تر کنید!
 3. دو دوربین جدید با نام تجاری جدید در دسترس است. این جزیره ایده آل برای نمایش است. دختران، شما را دوست دارم Wagashi برای selfies شما!
 4. چند پس زمینه کریسمس، WOW برچسب ها و فیلتر ها در دسترس هستند، در حال حاضر بررسی کنید!

 

حجم : 39 مگابایت
سایت سازنده : (Cheetah Mobile (Photo Editor