clash royal

دانلود بازی کلش رویال Clash Royale v3.2.1

Clash Royale

بازی کلش رویال Clash Royale برای اندروید

کلش رویال Clash royale بازی آنلاین پر طرفداریست که امروزه تقریبا همگان تجربه بازی با آن را داشته و یا درمورد آن شنیده اند و مایل به نصب آن و شروع بازی می باشند.

کلش رویال در سال 2015 در کمپانی سوپرسل Supercell تولید شده که در ابتدا نسخه آیفون آن و بعد اندروید مورد دسترس قرار گرفته است. در آپدیت 28 اکتبر 2015 یعنی آبان ماه 1394 زبان فارسی هم به این نسخه اضافه شد.

کلش رویال از بازی های سبک استراتژیک است یعنی شما با هوش و استراتژی که دارید در هر مرحله می توانید به یک نبرد تن به تن بپردازید و حریف خود را شکست دهید.

بازی به این صورت است که شما به صورت آنلاین با حریف خود وارد میدان نبرد می شوید که هرکدام از شما دارای یک جایگاه برای خود می باشید، هر مبارز می تواند 8 کارت را در هر نبرد انتخاب کند که هر کدام از این کارت ها دارای یک ویژگی و نیرو و یک میزان مشخص جان می باشند، شما با اتکا به هوش و استراتژی که دارید شروع به بازی می کنید و از یک نبرد با فضای فوق العاده عالی لذت می برید.

پس اگر چنین هوشی را در خود می بینید و از این چنین بازی ها لذت می برید ان را از اندروید دی ال دانلود و نصب کنید و از هیجانی که این بازی نصیب شما می کند لذت ببرید.

در کلش رویال شما علاوه بر اینکه به نبرد تن به تن می پردازید از قلمرو خود هم با امکاناتی که به شما داده می شود محافظت می کنید و با تخریب برج و قلمرو حریف شما به حکومت می رسید و قلمرو جدید را بنا می کیند.

کارت های متفاوتی که برای هر مرحله انتخاب می شوند، کارتهای بازی به چهاردسته عادی(common)، کمیاب(rare)، حماسه‌ای(epic) و افسانه‌ای(legendary) می باشند.

Clash royale به چنان محبوبیتی رسیده که در 19 مه 2015 به انتخاب گوگل بهترین بازی سال انتخاب شده و تا به حال توسط بیش از 500 میلیون کاربر اندرویدی نصب شده است

تصاویر بازی کلش رویال:

ویژگی های کلش رویال:

  • اشتراک گذری کارت های خود با دیگران از طریق ساخت کلن
  • بازی آنلاین با دیگر کاربران در سراسر کشور
  • گرافیک و کیفیت عالی
  • نابودی حریف و به دست آوردن حکومت و قدرت

تغییرات Clash Royale v3.2.1:

  • رفع مشکلات قبلی
  • اضافه شدن آیتم های جدید
  • بهبود کارائی و سرعت بیشتر در هنگام اجرای بازی