تقویم فارسی اندروید

دانلود تقویم فارسی اندروید persian calendar v6.2.0

تقویم فارسی اندروید

اپلیکیشن تقویم شمسی و فارسی persian calendar برای اندروید

اپلیکیش تقویم فارسی اندروید persian calendar تقویم شمسی رایگان برای اندروید می باشد که توسطebrahim byagowi طراحی شده است. تقویم های زیادی برای اندروید تا به حال طراحی شده و مورد استفاده قرار گرفته اند  ولی این اپلیکیشن از خصوصیاتی برخوردار است که آن را از بقیه متمایز میکند.

امروزه همه برای انجام کارهای روزانه، تنظیم قرارهای کاری و پرداختن به مناسبت های خصوصی نیاز به تقویم دارند ولی شاید در هر مکان و زمانی دسترسی به تقویم های کاغذی امکان پذیر نباشد.اپلیکیشنpersian calendar این  مشکل را حل کرده است. این اپلیکیشن یک تقویم شمسی اندروید است که شما را از تقویم های کاغذی بی نیاز می کند.

در این تقویم امکانات عالی و زیادی وجود دارد که شامل تقویم شمسی و ارائه معادل میلادی و قمری آن، داشتن مبدل برای اطلاع داشتن از تاریخ های مورد نظر. در این اپلیکیشن تاریخ روزانه به صورت نوتیفیکیشن هم به شما نشان داده می شود. با نصب این تقویم دیگر نگران اطلاع از اوقات شرعی نباشید چون اپلیکیشن اوقات شرعی را به صورت دقیق نمایش می دهد، تنها کافیست موقعیت جغرافیایی خود را تنظیم کنید.

Persian calendar تقویم فارسی اندروید قابلیت تنظیم ساعت را به صورت 12 و یا 24 ساعته دارد.

اگر شما در مکانی هستید که از جهت قبله اطلاعی ندارید نگران نباشید چون این اپلیکیشن دارای قبله نمای بسیار دقیق می باشد. علاوه بر این هآ این تقویم به شما رویداد های هر روز را نمایش می دهد.

همانطور گفته شد این اپلیکیشن دارای امکانات بی نظیر و متنوعی است که آن ها را در اختیار شما قرار می دهد، که دیگر به اپلیکیشن های مختلف نیازی نخواهید داشت و فصای گوشی شما از برنامه های مختلفی که فقط برای یک کار طراح شده اند گرفته نخواهد شد،  پس آن را به صورت رایگان از اندروید دی ال دانلود و نصب کنید و از خدمات فوق العاده آن لذت ببرید.

ویژگی ها:

  • حذف تبلیغات در ورژن جدید
  • کسب امتیاز 4.5 از 5.0 در گوگل پلی
  • محیط کار ساده و آسان برای استفاده راحت کاربر
  • ذاشتن چندین ویژگی باهم که شما را از اپلیکیشن های دیگر بی نیاز می کند
  • با فشردن طولانی بر روی روز ها می توانید یک رویداد به تقویم گوگل در گوشی خود اضافه کنید

تغییرات نسخه v6.2.0:

  • اضافه شدن رویدادهای سال 1399
  • رفع مشکلات قبلی
  • بهبود کارایی اپلیکیشن