rider

دانلود بازی رایدر Rider v1.3

Rider

بازی رکوردی رایدر Rider برای اندروید

بازی رایدر Rider موتور سوار یک بازی بی نظیر و هیجان آور برای گوشی و تبلت های اندرویدی می باشد. این بازی توسط کمپانی retchap  تولید شده و هم اکنون به صورت رایگان از اندروید دی ال قابل دانلود می باشد.
اگر از بازی های هیجانی لذت میبرید و علاقمند به موتور سواری و انجام حرکات آکروباتیک می باشید این بازی می تواند شما را در چنین موقعیتی قرار دهد.

Rider شما را به یک محیط بی پایان برای بازی می برد که دیگر علاقه ای به پایان دادن به این بازی نخواهید داشت.

موتور سوار از سبک بازی های آرکید می باشد که 5 میلیون بار توسط کاربران اندرویدی نصب شده است.

بعد از شروع بازی و ورود به اولین مرحله یک فضای نئونی بی نظیر پیش روی شماست که می توانید از انجام حرکات آکروباتیک با موتور خود در محیطی که از واقعیت چیزی کم ندارد نهایت لذت را ببرید.

Rider شامل 32 مرحله می باشد که 100 چالش را در مقابل شما قرار می دهد.

شما می توانید با گرفتن امتیازات و افزایش آنها قفل 40 موتور سیکلت و ماشین را باز کرده که 4 تای آن ها نیاز به امتیاز ویژه دارد. همچنین دارای 10 محیط متفاوت و جالب و هیحان انگیز است که همچون موتور سیکلت ها و ماشین ها این محیط ها هم دارای قفل بوده و نیاز به کسب امتیاز دارند.

در این بازی اگر می خواهید با موتور خود حرکات آکروباتیک انجام دهید و از محیط های مختلف استفاده کنید باید به کسب امتیاز بپردازید و خود را درگیر چالش های این بازی کنید و از برخورد با موانعی که بر سر راه شماست جلوگیری کنید.

بنابراین اگر خود را علاقمند به اینچنین بازی ها می بینید و دوست دارید خود را در یک محیط نزدیک به واقعیت تجسم کنید آن را از اندروید دی ال دانلود و نصب کنید و از این بازی بی پایان لذت ببرید.

تصاویر بازی Rider:

ویژگی ها:

  1. کسب امتیاز 4.5 از 5.0 در گوگل پلی
  2. امکان مقایسه امتیاز خود با دیگران
  3. گرافیک بالا و عالی
  4. وجود چالش ها؛ محیط ها و موتور سیکلت های مختلف
  5. انجام حرکات آکروباتیک با موتور سیکلت
  6. هیجان بالا و درگیر شدن با چالش های مختلف

تغییرات Rider 1.3:

  1. اضافه شدن موتور سیکلت های جدید
  2. اضافه شدن ماشین های مسابقه ای جدید
  3. افزوده شدن مراحل جذاب
  4. حرکات اکروباتیک جذاب تر