WhatsApp Contact Photo Sync

دانلود برنامه همگام سازی تصاویر مخاطبین واتس آپ با گوشی WhatsApp Contact Photo Sync v1.3.0 اندروید

اپلیکیشن Contact Photo Sync با سیستم ساده و در عین حال منحصر به فرد خود توانسته است به عنوان یکی از بهترین برنامه های موجود در زمینه ی قرار دادن عکس برای مخاطبین  باشد.

Contact Photo Sync

همگام سازی تصاویر واتس آپ با مخاطبین اندروید  WhatsApp Contact Photo Sync:

یکی از مهم ترین قابلیت های موجود در دستگاه های هوشمند توانایی انتخاب تصاویر برای مخاطبین می باشد. این قابلیت به کاربران اجازه می دهد تا برخی از مخاطبین با اسم های مشترک را از یک دیگر متمایز کرده و بتوانند بدون هیچ گونه خطایی تماس های دریافتی را پاسخ داده و یا به آسانی تماس هایشان را برقرار کنند. راه های مختلفی برای انتخاب تصویر برای مخاطبین وجود دارد که یکی از ساده ترین آن ها تعیین دستی عکس از طریق سیستم مدیریت پیش فرض مخاطب می باشد! اما در این حالت باید عکس های هر مخاطب را در حافظه دیوایس خود ذخیره کرده تا بتوانید آن ها را بر روی اکانت ها قرار دهید.

 WhatsApp Contact Photo Sync یک ابزار بسیار کاربردی:

برنامه WhatsApp Contact Photo Sync یک ابزار بسیار کاربردی برای اندروید می باشد که با استفاده از ان می توانید تصاویر مخاطبین خود را با واتس آپ همگام سازی کنید. مخاطبین یکی از مهم ترین بخش های گوشی می باشد که شما اطلاعات افراد مختلف را در ان ذخیره سازی می کنید. یکی از فیلد های موجود در این بخش تصویر مخاطب می باشد که با استفاده از ان می توانید راحت تر دوستان خود را به خاطر بیاورید. اما شما نمی توانید عکس های آنان را به راحتی پیدا کنید. واتس آپ یکی از شبکه های اجتماعی است که کاربران مختلف عکس خود را در ان بارگذاری می کنند. شما می توانید به راحتی تصاویر واتس آپ افراد را برای مخاطبین خود انتخاب کنید.

با استفاده از WhatsApp Contact Photo Sync می توانید به راحتی اقدام به همگام سازی تصاویر مخاطبین خود با واتس آپ کنید. شما می توانید از تصاویر واتس آپ برای عکس مخاطب بهره ببرید. بدین صورت که قادر خواهید بود به راحتی تصاویر مخاطبین مختلف خود را در واتس آپ مشاهده کرده و هر کدام از آن ها را که خواستید برای تصویر مخاطب خود انتخاب کنید. بدین صورت به راحتی مخاطب خود را ذخیره سازی کرده و می توانید مخاطبینی به همراه تصاویر واقعیشان داشته باشید. رابط کاربری برنامه نیز بسیار ساده و آسان طراحی شده است و به راحتی می توانید از آن استفاده کرده و عملیات را انجام دهید تا بتوانید مخاطبین گوشی خود را کامل و کامل تر کنید.

Contact Photo Sync

ویژگی های  WhatsApp Contact Photo Sync:

  • یک ابزار بسیار جذاب
  • رابط کاربری ساده و آسان
  • قابل استفاده برای واتس آپ
  • تکمیل تصاویر مخاطبین
  • انتخاب هر کدام از تصاویر
  • ذخیره سازی آسان مخاطبین
  • تکمیل تصاویر مخاطبین
  • نمایش تمامی مخاطبین
  • و …
تغییرات نسخه ی v1.3.0 :
  •   * بهبود برخی از مشکلات .

 

لینک های دانلود :

WhatsApp Contact Photo Sync - 3Mb