Do Not Disturb

دانلود اپلیکیشن سایلنت هوشمند و خودکار Do Not Disturb – Silent Mode Premium v5.0.5 اندروید

https://androiddl.ir/wp-content/uploads/2019/03/Do-Not-Disturb-Silent-Mode-Premium.jpg

اپلیکیشن سایلنت هوشمند و خودکار Do Not Disturb – Silent Mode Premium:

Do Not Disturb – Silent Mode Premium یک اپلیکیشن کاربردی و مهم برای فعال ساختن حالت سایلنت به صورت کاملا خودکار و هوشمندانه می باشد که توسط Fiorenza Francesco تبرای اندروید منتشر شده است. تنها کافیست ساعت دلخواهتان را برای فعال شدن سایلنت انتخاب کنید و مطمئن باشید همه چیز به صورت خودکار و بدون هیچ گونه خطایی صورت می پذیرد. تقویم داخلی این اپلیکیشن کمک می کند تا با اعمال تنظیمات چند روز قبل از ملاقات و ساعات استراحت خود همه چیز را تنظیم کنید و مطمئن باشید که دیگر هیچ صدایی، اختلال در فعالیت هایتان به وجود نمی آورد.

در میان لیست امکانات موجود و معرفی شده توسط توسعه دهنده شاید بتوان مسدود کردن تماس را جزو برترین ها دانست که در اپ های مشابه نیز به ندرت دیده می شود ؛ این قابلیت علاوه بر فعال سازی حالت سایلنت تمامی تماس ها به صورت کاملا خودکار رد شوند و برای تماس گیرنده بوق اشغال به صدا در آید. متناسب با نیاز هایتان پروفایل هایی گوناگون را ایجاد کنید و برای هر کدام از آن ها تنظیمات مختلفی را اعمال نمایید تا نهایت استفاده را از این اپ هوشمند ببرید.

گاه برای تمامی ما پیش می آید که در طول روز ساعات خاصی را به قرار ملاقات و یا فعالیت هایی مهم می پردازیم و در این ساعت ها نباید کسی مزاحممان شود. نرم افزار های مختلف و گوناگونی تا کنون در زمینه مدیریت صدا منتشر شده است که هر کدامشان دارای قابلیت ها و امکانات خاص خود می باشند و سایت اندروید دی ال تاکنون سعی کرده تا بهترین آن ها را در اختیارتان قرار دهد.

https://androiddl.ir/wp-content/uploads/2019/03/Do-Not-Disturb-Silent-Mode-Premium.2.jpg

https://androiddl.ir/wp-content/uploads/2019/03/Do-Not-Disturb-Silent-Mode-Premium.4_1.jpg

https://androiddl.ir/wp-content/uploads/2019/03/Do-Not-Disturb-Silent-Mode-Premium.6.jpg

تغییرات نسخه v5.0.5:

  • برطرف شدن باگ های برنامه

 

لینک های دانلود :

Do Not Disturb - 12mb