Firefox Focus

دانلود مرورگر فایرفاکس فوکوس Firefox Focus The privacy browser v9.0 اندروید

Firefox Focus

مرورگر ایمن کم حجم و سبک فایرفاکس فوکوس Firefox Focus :

Firefox Focus توسط مرورگر قدرتمند فایرفاکس برای همگان شناخته شد و توانست با عرضه همین مرورگر، نام خود را در میان کمپانی های مشهور جهان جای دهد. حفظ امنیت در اینترنت، امروزه به عنوان یکی از مهم ترین مواردی است که حتما باید توجه ویژه ای به آن شود. گشت و گذار در اینترنت به یکی از سرگرمی های اکثر افراد تبدیل شده است و هم اکنون شاهد آن هستیم که اکثر دستگاه های هوشمند به اتصال اینترنت برقرار هستند. Firefox Focus: The privacy browser نسخه امنیتی و ایمن فایرفاکس می باشد که امکان وبگردی به صورت ایمن را فراهم می کند.

با استفاده از این مرورگر لازم نیست هیچ گونه نگرانی از بابت امنیت خود در هنگام وبگردی داشته باشید چرا که هیچ یک از رمزهای عبور شما، کلمات تایپ شده و حتی وب سایت هایی که مشاهده می کنید، در حافظه برنامه فایرفاکس فوکوس ذخیره نخواهد شد و به همین دلیل هیچکس امکان مشاهده و ردیابی شما را نخواهد داشت.

بلاک کردن تبلیغات در مرورگر Firefox Focus:

همیشه یکی از مواردی که باعث اذیت و آزار کاربران در هنگام وبگردی شده است، نمایش تبلیغات مزاحم و آزاردهنده ای است که در وب سایت ها اجرا می شوند. موزیلا برای این مشکل چاره ای اندیشیده است و با عرضه نسخه امنیتی فایرفاکس، برای سیستم عامل اندروید این مشکل را حل کرده است. یکی دیگر از ویژگی های این مرورگر قدرتمند امکان بلاک کردن انواع تبلیغاتی است که در وب سایت های مختلف مشاهده می کنید. مرورگر قدرتمند Firefox Focus قادر است تا باعث جلوگیری از اجرا شدن تبلیغات آزار دهنده موجود در سایت ها شود. عدم اجرا شدن تبلیغات وب سایت ها از طرفی هم می تواند باعث افزایش سرعت وبگردی نیز بشود چرا که مدت زمان کوتاه تری جهت لود شدن وب سایت ها، طول خواهد کشید.

ویژگی های Firefox Focus:

  • بلاک کردن دسترسی بسیاری از ردیاب های اینترنت بدون اعمال هیچ گونه تنظیمات خاصی
  • پاکسازی آسان تاریخچه بدون ثبت شدن رمزهای عبور، کوکی ها و ردیاب ها
  • دارای سرعت بالا با حذف کردن تبلیغات وب سایت ها
  • عرضه شده توسط کمپانی مشهور و محبوب موزیلا برای اندروید
  • نقد و بررسی مرورگر جدید فایرفاکس فوکوس اندروید

 

لینک های دانلود :

Firefox Focus The privacy browser - 112Mb