Grim Soul Dark Fantasy Survival

دانلود بازی اکشن گریم سوال Grim Soul: Dark Fantasy Survival 1.8.2 اندروید

https://androiddl.ir/wp-content/uploads/2019/03/Grim-Soul-Dark-Fantasy-Survival-C.jpg

Grim Soul: Dark Fantasy Survival بازی جدید با طراحی و ساخت بی نظیر در سبک بازیهای اکشن – بقا از استودیوی بازیسازی Kefir برای اندروید است که دقایقی پیش به صورت رایگان در گوگل پلی عرضه شد و مثل همیشه اولین نسخه اش برای اولین بار در ایران توسط اندروید دی ال معرفی و عرضه شده است! در بازی Grim Soul: Dark Fantasy Survival همانند دیگر بازیهای سبک بقا شما در نقش کارکتر اصلی در یک مکان تاریک و مرموز قرار میگیرید و برای زنده ماندن باید تلاش کنید! با استفاده از منابع برای خود سرپناهی بسازید، با ساخت سلاح از جان خود در مقابل هیولاها محافظت کنید و برای زنده ماندن تلاش کنید! زمین های اطراف را برای کشف آیتم ها جست و جو کنید، زره ها و سلاح های قرون وسطایی را برای خودتان بسازید، با تله های در دسترس برای خود یک مکان امن ایجاد کنید تا دست ارواح به شما نرسد و به طور کلی برای نجات جان خود تا می توانید کارهای مختلف انجام دهید! در همان اجرای اولیه بازی Grim Soul: Dark Fantasy Survival محو طراحی و ساخت فوق العاده اش می شوید و با خود می گویید چطور بازی با این کیفیت را در دل یک فایل نصبی 94 مگابایتی جای داده اند؟! اگر از علاقه مندان به بازیهای اکشن و بقا هستید به هیچ وجه Grim Soul: Dark Fantasy Survival را از دست ندهید!

https://androiddl.ir/wp-content/uploads/2019/03/Grim-Soul-Dark-Fantasy-Survival-1.jpg

https://androiddl.ir/wp-content/uploads/2019/03/Grim-Soul-Dark-Fantasy-Survival-2.jpg

https://androiddl.ir/wp-content/uploads/2019/03/Grim-Soul-Dark-Fantasy-Survival-3.jpg

https://androiddl.ir/wp-content/uploads/2019/03/Grim-Soul-Dark-Fantasy-Survival-4.jpg

"https://androiddl.ir/wp-content/uploads/2019/03/Grim-Soul-Dark-Fantasy-Survival-5.jpg

بازی Grim Soul: Dark Fantasy Survival تا به این لحظه هزاران بار توسط کاربران اندرویدی سراسر جهان از گوگل پلی دریافت شده و توانسته امتیاز عالی 4.5 از 5.0 را کسب کند که ما در اندروید دی ال اولین نسخه اش را به صورت رایگان برای دانلود عرضه کرده ایم و قادرید ابتدا تصاویری از گیم پلی ان را مشاهده کرده و در نهایت اگر مایل بودید ان را با یک کلیک از سرورهای پرسرعت سایت دریافت بکنید. در اخر اینکه بازی Grim Soul: Dark Fantasy Survival قبل از اینکه معرفی شود توسط ما تست شده و بدون هیچ مشکلی اجرا گردیده است!

نکته :

 1. بازی Grim Soul: Dark Fantasy Survival اینترنتی و آنلاین است
 2. برای اینکه هنگام اجرای بازی با خطای payments unavailable روبرو نشوید، بعد از نصب بازی، بازی را در گوگل پلی پیدا کنید و روی open بزنید و از بازی لذت ببرید.

تغییرات نسخه ی V1.8.2:

 • برای این نسخه در گوگل پلی تغییراتی ذکر نشده است .

ویژگی های نسخه مود :

 • Free Crafting
 • Unlimited Gold Coins – add coin every time using coin (On Map, Reset Skill, Buy XP boost)
 • Unlimited Craft and Build Materials – You can craft/build without having the resources (wood/stone etc)
 • Unlimited Skill Points – increase
 • Duplicate by splitting
 • Max Durability
 • Unlimited Energy
 • Free XP Booster
 • Infinite Fuel