Sniper Fury

دانلود بازی اکشن خشم تک تیرانداز Sniper Fury v4.2.0c اندروید

Sniper Fury

بازی اکشن خشم تک تیرانداز Sniper Fury

Sniper Fury از نمونه بازی های سبک اکشن تیراندازی می باشد که توسط استودیوی معروف بازیسازی Gameloft  منتشر شده. با اجرای این بازی شما در نقش یک تیرانداز حرفه ای قرار میگیرید و باید از نیروهایی که جلوتر از شما و در خط مقدم در حال جنگ با دشمنان هستند پشتیبانی کنید و از دوربین تک تیرانداز خود سوژه ی مورد نظر را هدف گرفته و با شلیک دقیق خود آنان را از پای درآورید.

Sniper Fury

Sniper Fury

بیش از ۱۳۰ مرحله ی چالش برانگیز در بازی خشم تک تیرانداز Sniper Fury

در بیش از ۱۳۰ مرحله ی چالش برانگیز به دفاع از یارانتان برآیید و با حمایت دورادور از آنها باعث پیروزی در نبرد شوید و نگذارید که سرزمینتان به دست دشمن بیفتد. مسلما از گرافیک جذاب و گیرا و نیز دشمنانی که از هوش مصنوعی بالایی بهره می برند لذت خواهید برد. سلاح های مدرن و وسایل نقلیه زرهی خاصی در اختیار دارید که بسته به موقعیت خود میتوانید از هریک بهره بگیرید و در شرایطی مانند طوفان های شن، کولاک، باران های شدید برای دفاع از جان خود و دیگر دوستانتان از مواد منفجره و تفنگ های مرگبار و railguns استفاده کنید.

مکان های عجیب و غریب در بازی خشم تک تیرانداز Sniper Fury

در Sniper Fury از مکان های عجیب و غریب و یا لا به لای آسمان خراش ها عبور کنید و از حالت اکشن و اپن ورد بازی لذت ببرید. در رقابت های PVP یا چند نفره شرکت کنید و با تکمیل ماموریت ها امتیازات ویژه کسب کنید و مهارت های خود را به چالش بکشید.

ویژگی های بازی Sniper Fury اندروید :

  • دارای ۱۳۰ مرحله ی مهیج و چالش برانگیز
  • وجود انواع سلاح های قدرتمند و قابلیت ارتقاء آنها
  • اجرای بازی بصورت آنلاین با سایر بازیکنان در سراسر دنیا
  • دشمنان مختلف و و سایل نقلیه مختلف جنگی

*گرافیک پیشرفته و سه بعدی از نقاط قوت این بازی می باشد.*

توجه داشته باشید:

  1. بازی Sniper Fury آنلاین و اینترنتی است .
  2. دیتای بازی به صورت اختصاصی توسط ما با خود بازی دانلود شده و برای شما قرار داده شده تا دوستانی که اینترنت شان ضعیف است و قادر به دانلود دیتا از طریق خود بازی نیستند، کارشان راه بیفتد.
  3. بازی خطای لایسنس ندارد و براحتی و بدون خطا بالا می اید ..
  4. بازی هک نمیشود ؛ دنبال نسخه مودش نگردید

 

لینک های دانلود :

Sniper Fury - 55Mb